HekamerkProfessionaalide kohtumispaik!

  • Hekamerk avatud tavapärastel aegadel!

    9 märts 2021

    Koostöö jätkub! Hekamerk on avatud tavapärastel aegadel – tööpäevadel 7.30-17.00 ja laupäeviti 09.00-12.00.

    Alates 11.03 on müügisaal suletud, kauba väljastamine toimub Hekamerki laost.

    Tellimuste esitamiseks võtke palun ühendust meie müügispetsialistidega https://hekamerk.ee/kontakt/:

     

    Mart 58189285 mart@hekamerk.ee

    Margus 5503735 margus@hekamerk.ee

    Diana 53406469 diana@hekamerk.ee

    Vjatseslav 58180117 vjatseslav@hekamerk.ee

    Jaanus 58307900 jaanus@hekamerk.ee

    Albert 58189398 albert@hekamerk.ee

    Igor 58364464 igor@hekamerk.ee

     

    Leiame kindlasti sobiva lahenduse ka transpordi korraldamisel teie poolt soovitud sihtkohta.